تضمین کیفیت
ارسال به سراسر کشور
ضمانت اصل بودن کالا
پشتیبانی 24 ساعته
پرفروش ترین ها
جدیدترین ها
مقالات

سوزن دوزی بلوچستان از هنرهای چندین هزارساله ی این سرزمین که در مقاله ضمیمه شده به آن میپردازیمهنرهاي دستي تجلي زيبايهـايي نشـاًت گرفتـه از ذوق وسليقه مردمان هردياري نشـاندهنده توجـه آنان به پيرامون هزاررنگ ودنيـاي اطرافشـان مـي باشد . كه گاهي سـرخوردگيهاي روزنـده ، گـاهي سرخوشــيهاي حــال وگذشــه را بــا آفــرينش آثارجاوداني به نمايش گذاشته اند .هنرسوزن دوزي نيز ازاين هنرها جدانيست وشايد جنبه بـدتري آن عموميت يافتن است كه هرزن ودختري درمنطقـه دستي دراين هنردارد .اما آنچه كه دراين ميان حائز اهميـت اسـت جنبـه اقتصـادي و اشـتغال زائـي وهمچنين منبع درآمدي براي خانواده ها مي باشـد اين مقاله نگاهي دارد به نوع فعاليـت سـوزندوزان بلوچ وآثار مرتبط به آن . از تمامي عزيزاني كه ما را درتهيه اي مقاله يـاري نمودنـد از جملـه آقايـان : جناب آقاي دكتر شـهبازي ، جنـاب آقـاي دكتـر افراخته ، سركار خــانم جهان تيغ ،... تشـكر مـي نمائيم .

پارچه های كشی: پارچه های كشی در جهت طول یا عرض كش می آیند و به همین علت الگوی آنها باید كمی تنگتر از آنچه برای پارچه معمولی در نظر گرفته میشود، تهیه شود.برش این نوع پارچه باید با قیچی تیز انجام شود و تمام سطح دو لایه ای كه هنگام برش روی هم قرار می گیرند بایستی به وسیله سنجاق های بلند و نوك تیز به یكدیگر متصل شود؛ زیرا پارچه های كشی تا اندازه ای لغزنده اند. همچنین قطعات الگو بایستی با سنجاق های بلند و نوك تیز روی پارچه ثابت شوند.

عینک آفتابی جزو اکسسوری بسیار مهم به حساب می‌آید. علاوه بر اینکه امنیت لازم و کافی را برای چشمان شما در برابر اشعه‌های خورشید به ارمغان می‌آورد، جزو اکسسوری های زیبا نیز به حساب می‌آیند که می‌توان طبق مد یا استایل شخصی از آنها استفاده کرد. نکاتی که باید هنگام خرید عینک آفتابی به آنها توجه کرد، شامل: محافظت، کیفیت ساخت، انواع رنگ و شکل و فرم عینک می‌شوند. اگر به صورت آنلاین خرید می‌کنید باید یک‌سری موارد را در نظر بگیرید. در این مقاله نکاتی که برای انتخاب و خرید عینک آفتابی اصل باید به آن توجه کنید را بررسی می‌کنیم.

پربازدید ها

مزون دنیز با سالها تجربه و همکاری با افراد مجرب در زمینه پوشاک و مدتوانسته است بالاترین سطح رضایتمندی را کسب کند.